KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 12771186
nr 1277 1186
Pasteller
2 st, Carl Brandt, sjölandskap. Signerad. 51x17 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 30 september 2019
kl 18:45:35
600 kr
1.000 kr
1.100 kr